1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml

Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml

Antioksidant koruma, aydınlatıcı, ve kırışıklık karşıtı Herbaderm Superserum Saf C Vitamin içeriğinde su karışımı olmaksızın saf C vitamini barındırır.

Şu an en ucuz PttAVM 120.99₺ Çiçek Sepeti 184.90₺ Gratis 287.5₺ Morhipo 317.50₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Antioksidant koruma, aydınlatıcı, ve kırışıklık karşıtı Herbaderm Superserum Saf C Vitamin içeriğinde su karışımı olmaksızın saf C vitamini barındırır. C Vitamin serumu yüzünüzde bulunan çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltan, cilt tonunu eşitleyerek cildinizi aydınlatan güçlü bir antioksidan olmasının yanı sıra, cildinizde kolajen üreterek erken yaşlanmaya karşı daha hızlı ve gözle görülür etkin sonuçlar verir.

Herbaderm Superserum Saf C Vitamin Kullanım Şekli

Günde iki defa, sabah ve akşam olmak üzere, avucunuza 2-3 damla serumu masaj yaparak temiz ve kuru cildinize uygulayınız. Cildinizin serumu emmesi için bekleyiniz, dilerseniz ardından diğer bakım kremlerinizi uygulayabilirsiniz. Bu ürün içeriğinde yağ bulunmaz C vitaminin içeriğindeki yapısı gereği geçici ve hafif ve yağlıymış hissiyatı yaratabilir.

Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺