1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml

Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml

Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml

Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum sayesinde parlak ve aydınlık bir cilde kavuşurken koyu leke görünümünü 6 günde azaltır.

Şu an en ucuz Amazon 124.90₺ Çiçek Sepeti 162.92₺ Morhipo 163.95₺ PttAVM 174₺ Gratis 250.0₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum sayesinde parlak ve aydınlık bir cilde kavuşurken koyu leke görünümünü 6 günde azaltır. Garnier'in Skin Naturals C vitamini içeren aydınlatıcı serumunu kullandığınız süre içerisinde daha eşit bir cilt tonu ve daha sağlıklı görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. Düzenli kullanılırsa 6 gün içinde cildinizde var olan koyu lekelerin görünümünde azalma ve koyu lekelerin oluşumunda azalmayı gözle görülür sonuçlara şahit olabilirsiniz.

Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum Nasıl Kullanılır

Ürün başlığında bulunan dolum tam dolu olacak şekilde alın ve cildinize uygulayın. Cildinize nazik hareketlerle mesaj yaparak yedirin. Serumu günde 2 kez kullanmanız tavsiye edilir. Temiz cilde sabah ve akşam olmak üzere 2 kez uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrası nemlendiricinizi gece-gündüz bakımınızı uygulayabilirsiniz. Serumu göz çevresi ve göz ile temasından kaçının.

Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum Faydaları

İçeriğinde birleşenler sayesinde, (Niasinamid + C Vitamini* + Salisilik Asit) koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Koyu lekelerin görünümünde azalma, lekelerde küçülmesine olanak sağlayarak cildinizin daha aydın ve sağlıklı görünüm kazandırır.

Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺