1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Garnier Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling

Garnier Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling

Garnier Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling

Garnier Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling düzenli kullanımda siyah noktaları azalmasını hatta oluşmamasını sağlar. Tıkanmış gözenekleri temizler.

Şu an en ucuz PttAVM 42.79₺ Morhipo 54.50₺ Çiçek Sepeti 59.72₺ GittiGidiyor 69.99₺

Cildin pürüzsüz ve sağlıklı görünmesi için haftalık ve günlük cilt bakımı yapılması gerekir. Cilt belirli dönemlerde ölü derilerden arındırılmazsa ten ürünleri pul pul durabilir. Cildi pürüzsüzleştirmek için Garnier Skin naturals saf temiz siyah nokta karşıtı kömürlü peeling kullanılabilir. Böylece cilt tipine uygun olan ürünler kullanarak daha parlak ve sağlıklı görünüm elde edilebilir. Aynı zamanda cilt temizliği düzenli yapıldığı takdirde siyah nokta oluşumu azalır ve cilt daha duru görünmektedir.

Garnier Skin Naturals Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling Nasıl Kullanılır?

Ürünlerden maksimum fayda elde edebilmek için düzenli ve doğru kullanım gerekir. Garnier skin naturals saf temiz siyah nokta karşıtı kömürlü peeling kullanımı şu şekildedir:

Ciltte sivilce, yara gibi reaksiyonlar bulunuyorsa peeling işlemi yapılmamalıdır. Bir uzmana danışarak cilt bakım rutini oluşturulabilir.

Garnier Skin Naturals Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling Kullananlar

Garnier skin naturals saf temiz siyah nokta karşıtı kömürlü peeling düzenli kullanımda siyah noktaları azalmasını hatta oluşmamasını sağlar. Tıkanmış gözeneklerin temizlenmesini sağlar. Zamanla gözeneklerin sıkılaşmasını cildin daha temiz ve sağlıklı görünmesini sağlar. Yağlı ciltlerde sebum dengesinin korunmasına yardımcı olur, yağdan dolayı parlamayı engeller. İçerdiği kömür ve salisilik asit sayesinde akne ve sivilce oluşumuna engel olur. Cildin arındırılıp temizlenmesini sağlar.

Kadın Bakım
Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml 83.95₺ Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml 37.45₺ Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml 40.14₺ Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml 49.95₺