1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Garnier Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling

Garnier Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling

Garnier Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling

Garnier Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling düzenli kullanımda siyah noktaları azalmasını hatta oluşmamasını sağlar. Tıkanmış gözenekleri temizler.

Şu an en ucuz Morhipo 72.25₺ GittiGidiyor 78.45₺ PttAVM 81.77₺ Çiçek Sepeti 105.46₺

Cildin pürüzsüz ve sağlıklı görünmesi için haftalık ve günlük cilt bakımı yapılması gerekir. Cilt belirli dönemlerde ölü derilerden arındırılmazsa ten ürünleri pul pul durabilir. Cildi pürüzsüzleştirmek için Garnier Skin naturals saf temiz siyah nokta karşıtı kömürlü peeling kullanılabilir. Böylece cilt tipine uygun olan ürünler kullanarak daha parlak ve sağlıklı görünüm elde edilebilir. Aynı zamanda cilt temizliği düzenli yapıldığı takdirde siyah nokta oluşumu azalır ve cilt daha duru görünmektedir.

Garnier Skin Naturals Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling Nasıl Kullanılır?

Ürünlerden maksimum fayda elde edebilmek için düzenli ve doğru kullanım gerekir. Garnier skin naturals saf temiz siyah nokta karşıtı kömürlü peeling kullanımı şu şekildedir:

Ciltte sivilce, yara gibi reaksiyonlar bulunuyorsa peeling işlemi yapılmamalıdır. Bir uzmana danışarak cilt bakım rutini oluşturulabilir.

Garnier Skin Naturals Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling Kullananlar

Garnier skin naturals saf temiz siyah nokta karşıtı kömürlü peeling düzenli kullanımda siyah noktaları azalmasını hatta oluşmamasını sağlar. Tıkanmış gözeneklerin temizlenmesini sağlar. Zamanla gözeneklerin sıkılaşmasını cildin daha temiz ve sağlıklı görünmesini sağlar. Yağlı ciltlerde sebum dengesinin korunmasına yardımcı olur, yağdan dolayı parlamayı engeller. İçerdiği kömür ve salisilik asit sayesinde akne ve sivilce oluşumuna engel olur. Cildin arındırılıp temizlenmesini sağlar.

Garnier Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺