1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli

Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli

Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli

Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli cildin temizlenmesine ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Cildin sağlıklı, canlı görünmesini sağlar.

Şu an en ucuz GittiGidiyor 49.90₺ PttAVM 59.99₺ Çiçek Sepeti 79.90₺

Cilt bakım rutini yapmak sivilce çıkmasını önler ve cildin daha parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. Cilt tipine uygun olarak bakım yapmak gerekir. Örneğin yağlı cilt tipine sahip biri sebum dengesini koruyacak ürünlere yönelmeli ve gün içinde cildin yağlanmasını önleyici ürünler kullanmalıdır. Böylece cilt hem temizlenecek hem de ihtiyacı karşılandığı için sağlıklı bir görünüm elde edilecektir.

Siyah noktalardan kurtulmak için neler yapılmalıdır? Cilt mutlaka temiz tutulmalıdır. Her sabah ve akşam temizleme işleminden sonra siyah nokta giderici ve gözenek sıkılaştırıcı tonikler kullanılmalıdır. Aynı zamanda düzenli peeling yapmak siyah nokta oluşumunu azaltır. Cilt temiz tutulduğu müddetçe siyah nokta oluşumu azalır. Siyah nokta gideren en iyi ürün arasında ise Garnier saf temiz 3 ü 1 arada temizleme jeli bulunmaktadır ve birçok amaç için kullanılmaktadır.

Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır?

Cildi temizleme, peeling ve maske yapımı için tek bir ürün kullanılabilir. Garnier saf temiz 3 ü 1 arada temizleme jeli cildin farklı ihtiyaçlarını giderir. Düzenli kullanımda cildin sebum dengesini korumasına yardım eder.

Temizleme İşlevi: Cildin günlük temizleme ihtiyacı için az miktarda ürün alıp cilde dairesel hareketlerle masaj yapılmalıdır. Sonrasında bol ılık su ile durulanmalıdır. Cilt çok kuru ise mutlaka sonrasında nemlendirilmelidir.

Peeling İşlevi: Haftalık olarak cildi ölü derilerden arındırmak gerekir. Bu işlem için cildin ihtiyacına göre haftada iki ya da daha fazla peeling yapılabilir. Ürün cilde eşit şekilde masaj yapılarak dağıtılmalı ve 1-2 dakika bekletilmelidir. Sonrasında bol su ile durulanmalı ve cilt nemlendirilmelidir.

Maske İşlevi: Temiz bir cilt için haftada bir kez maske yapılması faydalı olmaktadır. Ürünü cilde masaş yaparak eşit şekilde dağıtılmalıdır. Yaklaşık olarak 5-6 dakika bekletilmeli ve sonrasında ılık su ile durulanmalıdır. Çok kuru ve hassas cilt tipine sahip olanlar daha kısa süre bekletebilir. Ayrıca mutlaka maske sonrasında nemlendirici uygulamalıdır.

Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Ne İşe Yarar?

Cildin temizlenmesine ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olmaktadır. Cildin sağlıklı, canlı görünmesine yardımcı olur. Garnier saf temiz 3 ü bir arada temizleme jeli genellikle yağlı cilt tipine sahip olanlar tarafından tercih edilmektedir. Cildin yağ sorununu çözerek parlamayı önler. Aynı zamanda siyah noktaları giderir ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ferah kokusu ile temizlik hissi yaşatır.

Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺