1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi

Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi

Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi

Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi göz çevresinin daha canlı ve pürüzsüz olmasını sağlar. Yorgunluğu ve şişliği giderir.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 27.90₺ PttAVM 30.312₺ Amazon 58.01₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Cildin canlı, sağlıklı görünmesi için belirli aralıklarla bakım yapılmalıdır. Ancak yoğun iş hayatı ve koşuşturma ile bakımlar ihmal edilebilmektedir. Bu yüzden hızlı ve etkili tek kullanımlık bakım ürünleri çıkmaktadır. Bunlardan en sık kullanılan Garnier nem bombası gece kağıt göz maskesidir. Özellikle bilgisayar, telefon gibi uyaranlarla fazla maruz kalan ve uykusuzluk nedeni ile gözleri şişen ya da cansız görünen kişilerin kurtarıcısı olan bir üründür. Genellikle soğuk kullanıldığı için göz çevresini anında uyarır ve canlı bir etki yaratır.

Garnier nem bombası gece kağıt göz maskesi cildin yenilenme saatlerinde kullanıldığı için daha etkili sonuç vermektedir. Göz çevresinin nemli olması kırışıklık oluşmasını engeller ve daha canlı bir görünüm kazanılmasını sağlar.

Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi Nasıl Kullanılır?

Gece bakımı sırasında en son adım olarak göz maskesi kullanılmalıdır. Kişinin rahatlamasını sağlar ve kendini daha iyi hisseder. Temiz göz çevresine uygulanmalıdır. Mavi filtre dışarıda kalacak şekilde maske cilde uygulanmalıdır. Maske yüze iyice oturması için düzeltmeler yapılabilir. Yaklaşık olarak 15 dakika bekletilmeli ve sonrasında maske çıkarılmalıdır. Nemlendirici göz çevresine masaj yapılarak cilt tarafından emilmesi sağlanmalıdır. Çok fazla ürün kaldı ise bir pamuk yardımı ile nazik bir şekilde temizlenmelidir.

Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi Kullananlar

Garnier nem bombası gece kağıt göz maskesi göz çevresindeki yorgunluğun ve şişliğin giderilmesinde etkilidir. Maske -4 dereceye kadar soğukluk hissi verdiği için anında etki ederek göz çevresinin daha canlı ve pürüzsüz olmasını sağlar. Aynı zamanda ferahlık hissi verir ve kişinin günlük stresini atmasına yardımcı olur. Garnier nem bombası göz maskesi içerisinde derin okyanus ve hyaluronik asit içerir. Bu sayede cilt nemlendirilir ve nem uzun süre ciltte kalması sağlanır. Bu sayede göz çevresi canlı görünür ve kırışıklık oluşması engellenir. Solgun görünüm yerine daha canlı ve bakımlı görünüm elde edilir. Gece maskesi olduğu için cildin yenilenmesine, toparlanmasına yardımcı olmaktadır. Ferah koku hissi ile kişinin kaliteli uyumasına da yardımcı olur.

Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺