1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu cildi makyaj kalıntıları ve kirden arındırırken rahatlatır. Cilt kuruluğuna neden olmaz.

Şu an en ucuz PttAVM 27.39₺ Eveshop 27.95₺ Çiçek Sepeti 37.72₺ GittiGidiyor 41.90₺

Cilde iyi bir şekilde bakmak kişiyi daha canlı ve sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Cilt temizliğine önem vermek akne ve sivilce oluşmasını engeller. Bu yüzden günlük ve haftalık olarak cilt bakımı yapmak, akşam ve sabah olmak üzere günde iki kez cilt temizliği yapmak çok önemlidir. Garnier micellar kusursuz makyaj temizleme suyu ile günlük cilt bakım temizliği yapılabilir. Her cilt tipine uygundur. Kişi makyaj yapmasa da günlük kir, toz cildinde kalır. Bu durum gözeneklerinin genişlemesine neden olur. O yüzden düzenli cilt bakım temizliği yapmak gerekir.

Garnier Micellar kusursuz makyaj temizleme suyu ciltteki makyajı kolay bir şekilde çıkarır ve cilde zarar vermez. Hassas ciltler için de kullanıma uygundur. Ciltte herhangi bir reaksiyon yaratmaz. Makyaj kalıntıları, kir ve tozları cilde zarar vermeden kolay bir şekilde çıkarır.

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Kullananlar

Garnier micellar kusursuz makyaj temizleme suyu kullanıcı yorumları incelendiğinde çok fazla ovalamaya ihtiyaç kalmadan ciltteki makyajların temizlenmesini sağlar. Cildi makyaj kalıntıları ve kirden arındırırken rahatlatır. Cilt kuruluğuna neden olmaz ve gerginlik hissi yaratmaz. Ciltte yağlanma problemi varsa kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Cildin parlamasını önler ve fazla yapı alarak rahatlama sağlanır. Hassas ciltler, kuru, normal ve yağlı cilt tipleri için uygundur. Cilde zarar vermeden temizler ve arındırır.

Kadın Bakım
Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml 83.95₺ Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml 37.45₺ Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml 40.14₺ Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml 49.95₺