1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu cildi makyaj kalıntıları ve kirden arındırırken rahatlatır. Cilt kuruluğuna neden olmaz.

Şu an en ucuz Eveshop 41.95₺ PttAVM 50.57₺ Morhipo 69.90₺ Çiçek Sepeti 71.87₺

Cilde iyi bir şekilde bakmak kişiyi daha canlı ve sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Cilt temizliğine önem vermek akne ve sivilce oluşmasını engeller. Bu yüzden günlük ve haftalık olarak cilt bakımı yapmak, akşam ve sabah olmak üzere günde iki kez cilt temizliği yapmak çok önemlidir. Garnier micellar kusursuz makyaj temizleme suyu ile günlük cilt bakım temizliği yapılabilir. Her cilt tipine uygundur. Kişi makyaj yapmasa da günlük kir, toz cildinde kalır. Bu durum gözeneklerinin genişlemesine neden olur. O yüzden düzenli cilt bakım temizliği yapmak gerekir.

Garnier Micellar kusursuz makyaj temizleme suyu ciltteki makyajı kolay bir şekilde çıkarır ve cilde zarar vermez. Hassas ciltler için de kullanıma uygundur. Ciltte herhangi bir reaksiyon yaratmaz. Makyaj kalıntıları, kir ve tozları cilde zarar vermeden kolay bir şekilde çıkarır.

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Kullananlar

Garnier micellar kusursuz makyaj temizleme suyu kullanıcı yorumları incelendiğinde çok fazla ovalamaya ihtiyaç kalmadan ciltteki makyajların temizlenmesini sağlar. Cildi makyaj kalıntıları ve kirden arındırırken rahatlatır. Cilt kuruluğuna neden olmaz ve gerginlik hissi yaratmaz. Ciltte yağlanma problemi varsa kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Cildin parlamasını önler ve fazla yapı alarak rahatlama sağlanır. Hassas ciltler, kuru, normal ve yağlı cilt tipleri için uygundur. Cilde zarar vermeden temizler ve arındırır.

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺