1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel

Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel

Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel

Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel cilde nem kazandırır. Cildin nem ihtiyacını karşılayarak pürüzsüzlük sağlar.

Şu an en ucuz Modanisa 52.92₺

Her cilt tipi nemlendirmeye ihtiyaç duymaktadır. Yağlı ya da karma cilt tipine sahip olan bireylerin de cilt tipine uygun su bazlı nemlendirici kullanmaları gerekmektedir. Ayrıca hassas ciltlere sahip olanlar daha ferahlatıcı ve sakinleştirici etki yaratan içeriklere sahip ürünleri kullanmalıdır.

Garnier Hyaluranik aloe günlük nemlendirici jel cildi nemlendirir ve ferahlatır. Hassas, yağlı ve karma cilt tipine sahip olan kişiler de rahatlıkla kullanabilmektedir. Gündüz güneş kremi ile birlikte kullanılmalı ve akşam cilt temizlendikten sonra tekrar cilt nemlendirilmelidir.

Garnier Hyaluronik Aloe Günlük Nemlendirici Jel Nasıl Kullanılır?

Günlük nemlendirici jeldir. Özellikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Garnier hyaluronik aloe günlük nemlendirici jel sabah ve akşam olmak üzere günlük iki kez kullanım önerilmektedir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Ancak hafif yapısı sayesinde yağlı ve karma ciltler daha rahat kullanabilir. Kuru ciltlere sahip olanlar belirli aralıklarla cildi nemlendirebilir. Temiz cilde dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanmalıdır.

Garnier Hyaluronik Aloe Günlük Nemlendirici Jel Ne İşe Yarar?

Garnier hyaluronik aloe günlük nemlendirici cilde nem kazandırır. Cildin nem ihtiyacını karşılayarak pürüzsüzlük sağlar. Bu sayede cilt parlak, sağlıklı görünecektir. Ciltte yapış yapış hissiyata neden olmaz. Cilt tarafından hemen emilir. Bu yüzden yağlı ve karma ciltler çok rahat bir şekilde kullanabilir. Yaz tatillerinde yanık oluşması durumunda ferahlatmak ve cildi nemlendirmek için de tercih edilebilmektedir.

Garnier Hyaluronik Aloe Günlük Nemlendirici Jel Sivilce Yapar mı?

Hyaluronik ve aloe içeriği sayesinde cildi rahatlatma özelliği vardır. Birçok kullanıcı yorumunda ciltte sivilce yapmadığı ve cildi ferahlattığı belirtilmiştir. Aloe vera içeren birçok ürün cildi rahatlatır. Ayrıca alerjik bünyelere de aloe vera içeriği bulunan ürünler tavsiye edilmektedir.

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺