1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel

Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel

Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel

Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel cilde nem kazandırır. Cildin nem ihtiyacını karşılayarak pürüzsüzlük sağlar.

Şu an en ucuz PttAVM 43.00₺ Morhipo 103.92₺ Çiçek Sepeti 109.79₺

Her cilt tipi nemlendirmeye ihtiyaç duymaktadır. Yağlı ya da karma cilt tipine sahip olan bireylerin de cilt tipine uygun su bazlı nemlendirici kullanmaları gerekmektedir. Ayrıca hassas ciltlere sahip olanlar daha ferahlatıcı ve sakinleştirici etki yaratan içeriklere sahip ürünleri kullanmalıdır.

Garnier Hyaluranik aloe günlük nemlendirici jel cildi nemlendirir ve ferahlatır. Hassas, yağlı ve karma cilt tipine sahip olan kişiler de rahatlıkla kullanabilmektedir. Gündüz güneş kremi ile birlikte kullanılmalı ve akşam cilt temizlendikten sonra tekrar cilt nemlendirilmelidir.

Garnier Hyaluronik Aloe Günlük Nemlendirici Jel Nasıl Kullanılır?

Günlük nemlendirici jeldir. Özellikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Garnier hyaluronik aloe günlük nemlendirici jel sabah ve akşam olmak üzere günlük iki kez kullanım önerilmektedir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Ancak hafif yapısı sayesinde yağlı ve karma ciltler daha rahat kullanabilir. Kuru ciltlere sahip olanlar belirli aralıklarla cildi nemlendirebilir. Temiz cilde dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanmalıdır.

Garnier Hyaluronik Aloe Günlük Nemlendirici Jel Ne İşe Yarar?

Garnier hyaluronik aloe günlük nemlendirici cilde nem kazandırır. Cildin nem ihtiyacını karşılayarak pürüzsüzlük sağlar. Bu sayede cilt parlak, sağlıklı görünecektir. Ciltte yapış yapış hissiyata neden olmaz. Cilt tarafından hemen emilir. Bu yüzden yağlı ve karma ciltler çok rahat bir şekilde kullanabilir. Yaz tatillerinde yanık oluşması durumunda ferahlatmak ve cildi nemlendirmek için de tercih edilebilmektedir.

Garnier Hyaluronik Aloe Günlük Nemlendirici Jel Sivilce Yapar mı?

Hyaluronik ve aloe içeriği sayesinde cildi rahatlatma özelliği vardır. Birçok kullanıcı yorumunda ciltte sivilce yapmadığı ve cildi ferahlattığı belirtilmiştir. Aloe vera içeren birçok ürün cildi rahatlatır. Ayrıca alerjik bünyelere de aloe vera içeriği bulunan ürünler tavsiye edilmektedir.

Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺