1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik

Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik

Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik

Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik her cilt tipine uygun bir toniktir. Cildi nemlendirir, alerji oluşumunu engeller ve ferahlatır.

Şu an en ucuz Amazon 45.85₺ Çiçek Sepeti 51.90₺ PttAVM 70.416₺ Morhipo 79.90₺ Gratis 80.0₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Cilt bakım rutininde en sık ihmal edilen ürünlerin başında tonik gelmektedir. Cildin iyi temizlenmesi sivilce ve siyah nokta oluşumunu engeller. Bunun için cilt tipine uygun temizleyici kullanılması gerekir. Aynı zamanda güneş kremi kullanıldığı zamanlarda yağ bazlı ya da çift fazlı makyaj temizleme ürünleri ile cilt temizlenmelidir.

Güneş kremleri ciltten zor bir şekilde arındırıldığı için gün sonunda mutlaka cildi temizlemek ve nefes almasına alan açmak gerekmektedir. Cilt temizliğinin son ve en önemli aşaması ise tonik kullanmaktır. Makyaj kalıntılarını ya da günlük olarak ciltte kalan kir, tozları tonikler temizler. Böylece gözeneklerin genişlemesi önlenir. Garnier hyaluronik aloe ferahlatıcı ve nemlendirici tonik tüm cilt tipi için uygundur. Cildin temizlenmesini ve ferahlamasını sağlar.

Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Nasıl Kullanılır?

Her cilt tipine uygun bir toniktir. Bu yüzden hassas ve kuru cilt tipine sahip olan kişiler de rahatlıkla kullanabilir. Günde bir kez cilt temizlendikten sonra bir pamuğa ürün alınmalıdır. Sonrasında masaj yapılarak tonik cilde uygulanmalıdır. Ciltte kir, makyaj kalıntısı varsa tonik yardımıyla temizlenmiş olur.

İçerdiği aloe vera sayesinde ciltte gergin his bırakmaz. Cildi nemlendirir, alerji oluşumunu engeller ve ferahlatır. Düzenli kullanımda gözenekleri sıkılaştırır ve siyah nokta oluşumunu azaltır. Bu yüzden mümkün olduğunca günde bir kez kullanılması gerekmektedir. Bu sayede cilt canlı ve sağlıklı görünüme kavuşacaktır.

Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Ne İşe Yarar?

Garnier Hyaluronik Aloe ferahlatıcı ve nemlendirici tonik ciltte kalan makyaj kalıntılarını ya da toz gibi zararlı çevresel faktörlerin ciltten arındırılmasını sağlar. Böylece gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Düzenli kullanımda siyah noktaların azalmasını hatta yok olmasına yardımcı olur.

Cilde nem kazandırarak gerginlik hissini alır ve ferah bir etki bırakır. Cildi canlandırır ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda cildi derinlemesine temizlediği için akne, sivilce oluşumunu da engellemektedir. Her cilt tipi için uygundur. Garnier hyaluronik aloe ferahlatıcı ve nemlendirici tonik vegan içeriğe sahip olduğundan hiçbir hayvana zarar verilmeden üretilmektedir.

Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺