1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki

Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki

Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki

Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki suya dayanıklı tüm makyaj malzemelerinizi kolay ve narin bir şekilde çıkarır.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 185.90₺ PttAVM 189.936₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Bireyler kendilerini daha iyi hissetmek ve bakımlı görünmek için makyaj yapmaktadır. Ancak gün sonunda makyajın iyi bir şekilde temizlenmesi, cildin arındırılması gerekir. Aksi halde ciltte bulunan gözenekler genişler ve siyah nokta oluşumuna neden olur. Kirpik, kaş ve göz makyajı da iyi bir şekilde çıkarılmalıdır. Temizlenmediği takdirde kirpikler ve kaşlar dökülür ve seyrekleşir. En iyi makyaj çıkarıcı ürün ise Garnier skin naturals göz makyaj temizleyicisi express çift etkili olarak bilinmektedir.

Garnier skin naturals göz makyaj temizleyicisi express çift etkili en zor maskara, krem farları bile kolay bir şekilde çıkarılmasını sağlar. Böylece çok fazla uğraşmadan, kirpiklere, kaşlara ve cilde zarar vermeden makyajlar kolay bir şekilde arındırılır.

Garnier Skin Naturals Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki Nasıl Kullanılır?

Garnier çift etkili göz makyaj temizleyicisi makyaj pamuk yardımı ile çıkarılmaktadır. Kare ya da yuvarlak makyaj pamuklarına ürün bir miktar dökülmeli ve pamuk göz kapaklarına yerleştirilmelidir. Pamuklar bir süre göz kapaklarında bekletilmelidir. Böylece makyaj kolay bir şekilde çıkacaktır. Bir iki dakika bekledikten sonra pamuk hafif bastırılarak çıkarılmalıdır. Pamuğun arka kısmı ile kalan makyaj kalıntısı varsa temizlenmelidir.

Garnier Skin Naturals Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki Kullananlar

Garnier çift etkili göz makyaj temizleyicisi suya dayanıklı olan maskara, far ya da kaş ürünlerini kolay bir şekilde çıkarır. Kaş ya da kirpikleri dökmeden narin bir şekilde temizler. Gözlerde yanma, tahrişe neden olmaz. Göz makyajlarını ovalamadan çıkardığı için birçok kullanıcı tekrar satın alarak üründen faydalanmaktadır. Aynı zamanda Garnier çift etkili göz makyaj temizleyicisi özellikleri arasında kirpikleri ve kaşları güçlendirme ve esneklik kazandırma hedefi de vardır.

Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺