Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 56

Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 171
Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli – Ucuz Bakım
  1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli yağlanmayı kontrol altına alır ve cilde sağlıklı bir parlaklık kazandırır.

Şu an en ucuz PttAVM 56.331₺ Amazon 99.00₺ Çiçek Sepeti 143.05₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Cilt bakım rutini oluşturulmasa bile bireyler ciltlerini iyi bir şekilde temizlemeli ve nemlendirmelidir. Bu yüzden genellikle temizleme jelleri kullanılmalıdır. Günümüzde en sık tercih edilen ürün Garnier botonik temizleyici arındırıcı temizleme jelidir. Cilt temizlenmediği takdirde sivilce, akne oluşur. Özellikle makyaj yapıldığı zamanlarda ve güneş kremi kullanıldığında cilt ürünlerden arındırılmalı ve mutlaka tonikleme işlemi yapılmalıdır. Kişi günlük olarak hafif makyajlar yapsa bile ürünler, toz, kir gibi unsurlar zamanla gözeneklerde birikir. Bu durum gözeneklerin genişlemesine, siyah nokta oluşumuna neden olur.

Siyah nokta oluşumunu engellemek için saba ve akşam olmak üzere temizleme jeli kullanılması gerekir. Cilt tipine uygun olan temizleyiciler alerjiye neden olmaz. Bu yüzden cilt tipine uygun yatıştırıcı ve nemlendirici içeriğe sahip jeller kullanılmalıdır. Onlardan biri ise Garnier botanik temizleyici arındırıcı jeldir. Cildi kolay bir şekilde temizler ve arındırır. Böylece gözeneklerin genişlemesini önler.

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır?

Garnier botonik temizleyici jelden çok az bir miktar alıp nemli cilde uygulanmalıdır. Uygulama esnasında cilde dairesel hareketlerle masaj yapmak gerekir. Böylece hem kan akışı hızlanacaktır hem de ciltte biriken kir, makyaj malzemeleri ve toz arındırılacaktır. Özellikle burun, çene ve alın gibi bölgelere masaj yaparak uygulanmalıdır.

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli Yorumlar

Garnier botanik temizleyici arındırıcı jel kullanıcı yorumları incelendiğinde düzenli kullanımda gözenekleri temizlediği belirtilmiştir. Genellikle karma, yağlı cilt tipi için uygundur. Cildi ölü derilerden arındırarak pürüzsüzlük sağlar.

İçeriğindeki yeşil çay sayesinde antiseptik özellik bulundurur. Akne, sivilce oluşumunu engelleyerek cildin temiz olmasını sağlar. Hassas cilt tipleri için kullanıma uygundur. Yağlanmayı kontrol altına alır ve cilde sağlıklı bir parlaklık kazandırır.

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺