1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli yağlanmayı kontrol altına alır ve cilde sağlıklı bir parlaklık kazandırır.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 71.86₺ Morhipo 74.90₺ PttAVM 77.05₺

Cilt bakım rutini oluşturulmasa bile bireyler ciltlerini iyi bir şekilde temizlemeli ve nemlendirmelidir. Bu yüzden genellikle temizleme jelleri kullanılmalıdır. Günümüzde en sık tercih edilen ürün Garnier botonik temizleyici arındırıcı temizleme jelidir. Cilt temizlenmediği takdirde sivilce, akne oluşur. Özellikle makyaj yapıldığı zamanlarda ve güneş kremi kullanıldığında cilt ürünlerden arındırılmalı ve mutlaka tonikleme işlemi yapılmalıdır. Kişi günlük olarak hafif makyajlar yapsa bile ürünler, toz, kir gibi unsurlar zamanla gözeneklerde birikir. Bu durum gözeneklerin genişlemesine, siyah nokta oluşumuna neden olur.

Siyah nokta oluşumunu engellemek için saba ve akşam olmak üzere temizleme jeli kullanılması gerekir. Cilt tipine uygun olan temizleyiciler alerjiye neden olmaz. Bu yüzden cilt tipine uygun yatıştırıcı ve nemlendirici içeriğe sahip jeller kullanılmalıdır. Onlardan biri ise Garnier botanik temizleyici arındırıcı jeldir. Cildi kolay bir şekilde temizler ve arındırır. Böylece gözeneklerin genişlemesini önler.

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır?

Garnier botonik temizleyici jelden çok az bir miktar alıp nemli cilde uygulanmalıdır. Uygulama esnasında cilde dairesel hareketlerle masaj yapmak gerekir. Böylece hem kan akışı hızlanacaktır hem de ciltte biriken kir, makyaj malzemeleri ve toz arındırılacaktır. Özellikle burun, çene ve alın gibi bölgelere masaj yaparak uygulanmalıdır.

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli Yorumlar

Garnier botanik temizleyici arındırıcı jel kullanıcı yorumları incelendiğinde düzenli kullanımda gözenekleri temizlediği belirtilmiştir. Genellikle karma, yağlı cilt tipi için uygundur. Cildi ölü derilerden arındırarak pürüzsüzlük sağlar.

İçeriğindeki yeşil çay sayesinde antiseptik özellik bulundurur. Akne, sivilce oluşumunu engelleyerek cildin temiz olmasını sağlar. Hassas cilt tipleri için kullanıma uygundur. Yağlanmayı kontrol altına alır ve cilde sağlıklı bir parlaklık kazandırır.

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺