1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Garnier BB Krem Normal Cilt Açık Ton

Garnier BB Krem Normal Cilt Açık Ton

Garnier BB Krem Normal Cilt Açık Ton Ciltteki renk eşitsizliklerini giderip sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır. Ciltteki kırışıklıkları gizler.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 67.72₺ GittiGidiyor 87.61₺ PttAVM 111.66₺

Kişiler günlük hayatta ve özel günlerde sağlıklı ve parlak cilde sahip olmak ister. Ten makyajının doğru yapılması, cilt tipine uygun ürünler kullanılması makyajın güzel görünmesini etkileyen faktörler arasındadır. Garnier BB krem normal cilt açık ton ürünü ile ciltteki renk eşitsizlikleri giderilir ve daha sağlıklı bir görünüm elde edilir. Ten makyajında kullanılacak diğer ürünlerin ciltle bütünleşmesi sağlanır. Böylece kişiler doğal makyajlar yapabilir.

Garnier BB krem normal cilt açık ton ürünü normal ve kuru cilt tipine sahip olanlar severek kullanabilir. Ürün kullanılmadan önce cilde uygun olan bir nemlendirici ile nemlendirilmeli, cilt makyaja hazırlanmalıdır. Bu sayede Garnier bb krem ciltte pul pul durmayacaktır ve ürün ciltle bütünleşecektir.

Garnier BB Krem Normal Cilt Açık Ton Nasıl Kullanılır?

Garnier bb krem kullanılmadan önce cilt nemlendirilmelidir. Makyajın kalıcı olması isteniyorsa makyaj bazı uygulanmalıdır. Cilt nemlendirici ve bazı emdikten sonra Garnier BB krem cilde uygulanmalıdır. Kuru ciltler ıslak sünger ile uygulayabilir. Karma, yağlı ya da normal cilde sahip olanlar ise kaliteli bir makyaj fondöten fırçası ile dairesel hareketlerle uygulama yapabilir.

Garnier BB Krem Normal Cilt Açık Ton Ne İşe Yarar?

Garnier bb krem kullanıcı yorumları incelendiğinde hafif yapısı sayesinde ciltle kolaylıkla bütünleştiği belirtilmektedir. Ciltteki renk eşitsizliklerini giderip cilde sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca ciltte ince kırışıklık varsa onları gizler ve daha genç bir görünüm elde edilmesini sağlar. Nemlendirici özelliğinden dolayı cildi nemlendirir, pul pul görünüm oluşturmaz. Aynı zamanda cildi nemlendirdiğinden dolayı esneklik kazanılmasına yardım eder. Ciltte ağırlığa neden olmaz ve kolay bir şekilde bütünleşir.

Garnier bb krem içerisinde güneş koruma faktörü bulunduğundan dolayı cildi korur. Ayrıca güneş lekelerinin oluşumunu engeller. Cildi ışıltılı ve kusursuz gösterir. Aynı zamanda çıt çıtlı ve sağlam ambalajı ile kolaylıkla taşınabilir. İçeriğinde gliserin, C vitamini türevleri, mineral pigmentler ve renklendiriciler yer almaktadır. Ayrıca içerisinde antioksidan olduğu için sivilce, akne oluşumuna neden olmaz. Ancak gün sonunda cilt mutlaka iyi bir şekilde temizlenmeli ve arınmalıdır.

Garnier BB Krem Kaç Tonu Var?

Garnier BB krem iki renk seçeneği vardır. Açık ve orta ton olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Cilt tipine ve rengine göre ürün skalası bulunmaktadır. Bireyler kendilerine uygun olan ürünü seçip rahatlıkla kullanabilir. Renk eşitsizliğinin giderilmesini, cildi güneşten koruyup nemlendirmeye yarayan bir makyaj ürünüdür. Aynı zamanda hafif yapısı sayesinde ciltle bütünleşir ve günlük kullanıma uygun bir üründür.

Garnier BB Krem Normal Cilt Açık Ton Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺