1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Nivea Aqua Rose Gül Suyu İçeren Temizleme Suyu 400 ml

Nivea Aqua Rose Gül Suyu İçeren Temizleme Suyu 400 ml

Nivea Aqua Rose Gül Suyu İçeren Temizleme Suyu 400 ml

Nivea Aqua Rose organik gül suyu içeren çift fazlı makyaj temizleme suyu, cildinizi nazikçe temizleyerek makyajınızı çıkartır.

Şu an en ucuz Eveshop 24.95₺ PttAVM 36.90₺ Çiçek Sepeti 42.79₺ GittiGidiyor 53.97₺

Nivea Aqua Rose organik gül suyu içeren çift fazlı makyaj temizleme suyu, suya dayanıklı makyajı ovalamadan ve durulamadan cildinizi nazikçe temizleyerek makyajınızı çıkartır. Nivea'nın gül suyu içeriğiyle cildi kurutmadan derinlemesine temizler, arındırır aynı zamanda tonik etkisi sağlar. Anında nemlendirme özelliği ile gün boyu cildi nemli tutmasını sağlar. Nivea Aqua Rose makyaj temizleme suyu, antioksidan etkisi olan organik gül suyu içeriği sayesinde cildin doğal nem dengesini sağlar ve cildi nemlendirerek yatıştırır.

Nivea Gül Suyu İçeren Makyaj temizleme Suyu

Nivea gül suyu içeren makyaj temizleme suyu, cildin rahat bir nefes almasını ve daha sağlıklı bir cilt görünümü sağlamak için ciltte biriken kalıntıyı, yağlı his bırakmadan temizler. Bu sayede cildiniz temiz yumuşak ve pürüzsüz görünüm kazanır. Nivea Aqua Rose organik gül suyu içeren çift fazlı temizleme suyunu kullanmadan önce iyice çalkalayın. Çalkaladıktan sonra pamuğu ıslatarak; yüz, göz ve dudaklarınızın üzerinde dairesel hareketler ile nazikçe silin.

Kadın Bakım
Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml 83.95₺ Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml 37.45₺ Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml 40.14₺ Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml 49.95₺