1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Missha Ton Eşitleyici ve Aydınlatıcı SPF 50+ Güneş Kremi 50 ml

Missha Ton Eşitleyici ve Aydınlatıcı SPF 50+ Güneş Kremi 50 ml

Missha Ton Eşitleyici ve Aydınlatıcı SPF 50+ Güneş Kremi 50 ml

Missha ton eşitleyici ve aydınlatıcı güneş kremi sizi yaz aylarında deniz sezonunun açılmasıyla birlikte güneşin zararlı UV ışınlarından korur. Missha power block pembe güneş kremi kullanımı…

Şu an en ucuz Trendyol 294.00₺ Çiçek Sepeti 294.90₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Missha ton eşitleyici ve aydınlatıcı güneş kremi sizi yaz aylarında deniz sezonunun açılmasıyla birlikte güneşin zararlı UV ışınlarından korur. Missha power block pembe güneş kremi kullanım sonrasında cildinizde doğal bir aydınlık kazandırır. Missha power block 50+ faktör güneş kremi pembe kalamin içeren pembe bazlı güneş koruyucusu %2 kalamin içerdiği için koyu bir renk almış olan cildinize enerji katarak canlı görünmesini sağlar.

Missha A'pieu Power Block Tone Up Sun Base Pink

Missha A'pieu Power Block güneş kremi cilde yeterli düzeyde sürüldükten sonra yağlı bir his bırakmazken cildinizi pürüzsüz bir görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur. Kremin en önemli özelliği geliştirilmiş A'pieu güneş bakımı sayesinde güneş ışınlarına karşı güçlü koruma edinmiş olursunuz. Uv ışınları yaşlanmaya ve cildinizde kahverengi lekeler oluşturduğundan cildinize gün içinde ortalama 2-4 saat arasında tekrar ederek güneş kremi sürmelisiniz. Missha A'pieu Power Block Tone Up Sun Base Pink PA++++ ile cildinize zarar veren güneş ışınlarına karşı 4 kat daha güçlü bir koruma sunar. PA (Protection grade of UVA) nedir? diyecek olursanız, güneş ışınlarına karşı koruma derecesi diyebiliriz.

Missha Ton Eşitleyici ve Aydınlatıcı SPF 50+ Güneş Kremi Kullan Talimatı

Cilt bakımınızı bitirmeden ve makyaj yapmadan önce yüzünüze göz ve etrafına temas ettirmeden dikkatlice sürünüz. Sürme işlemini tamamladıktan sonra cildinize hafif dokunuşlar yaparak kremin emilmesini sağlayın. Zararlı güneş ışınlarının çok olduğu dönemlerde gün içinde ortalama 2-4 saate kremi yeniden sürmeniz bir çok uzman tarafından önerilir.

Missha Ton Eşitleyici ve Aydınlatıcı SPF 50+ Güneş Kremi 50 ml Yorumları

Cilt Bakım
Takolon 50+ SPF Bebek Güneş Kremi Tokalon SPF 50+ Bebek Güneş Kremi 101₺ Nivea Sun Hassas Koruma Güneş Alerjisine Karşı Sprey 50+GKF 200 ml Nivea Sun Hassas Koruma Güneş Alerjisine Karşı Sprey 50+GKF 200 ml 168.73₺ Nivea Sun Koruma & Bronzluk Güneş Yağı Spreyi 20GKF 200 ml Nivea Sun Koruma & Bronzluk Güneş Yağı Spreyi 20GKF 200 ml 126.77₺ Nivea Sun UV Yüz Parlama Karşıtı 50GKF Güneş Kremi 50 ml Nivea Sun UV Yüz Parlama Karşıtı 50GKF Güneş Kremi 50 ml 130.0₺ Missha Ton Eşitleyici ve Aydınlatıcı SPF 50+ Güneş Kremi 50 ml Missha Ton Eşitleyici ve Aydınlatıcı SPF 50+ Güneş Kremi 50 ml 294,90 ₺ Sinoz Koyu Leke Karşıtı SPF 50+ Yüz Güneş Kremi 50 ml Sinoz Koyu Leke Karşıtı SPF 50+ Yüz Güneş Kremi 50 ml 90.0₺ Krauterhof Anti-Cellulite (Selülit) Jel 250 ml Krauterhof Anti-Cellulite (Selülit) Jel 250 ml 80₺ Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺