1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
Kadın Cilt Bakımı
Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml 83.95₺ Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml 49.95₺ Nivea Luminous630 Leke Karşıtı Serum 30 ml Nivea Luminous630 Leke Karşıtı Serum 30 ml 189.90₺ Ziaja Keçi Sütü & Süt Tonik 200 ml Ziaja Keçi Sütü & Süt Tonik 200 ml 29.95₺ Nivea Aqua Rose Nemlendirici Göz Maskesi Nivea Aqua Rose Nemlendirici Göz Maskesi 19.50₺ Nivea Aqua Sensation Günlük Bakım Kremi 50 ml Nivea Aqua Sensation Günlük Bakım Kremi 50 ml 33.25₺ Nivea Aqua Rose Gül Suyu İçeren Temizleme Suyu 400 ml Nivea Aqua Rose Gül Suyu İçeren Temizleme Suyu 400 ml 24.95₺ Bepanthol Cilt Bakım Kremi 100 gr Bepanthol Cilt Bakım Kremi 100 gr 67.53₺ CeraVe Nemlendiren Temizleyici 473 ml CeraVe Nemlendiren Temizleyici 473 ml 89.00₺ Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 27.39₺ Garnıer Saf Kömür Siyah Kâğıt Yüz Maskesi Garnier Saf Kömür Siyah Kâğıt Yüz Maskesi 19₺ Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi 17.43₺

Kadın Cilt Bakımı

Kadınlar için cilt bakımının ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yok! Siz de bir kadın olarak günlük yaşamınızda ve iş hayatınızda güzelliğinizle dikkat çekmek istiyorsanız cilt bakımınıza önem vermelisiniz. Bu noktada, doğru cilt bakımı ürünlerini kullanmanız şart! Size cilt bakımı ürünleri başta olmak üzere birçok hususta tavsiye verebiliriz.

Cilt bakımına ilk olarak cildinize uygun bir temizleyici ile başlamalısınız. Bunun yanı sıra, toniğin de cilde uygun olması şart! Dengeleyen ve besleyen bir tonik kullandığınız takdirde en kısa sürede faydasını göreceksiniz. PH dengesini düzenleyecek olan tonik; bir sonraki aşamada kullanacağınız ürünlerin emilimini de arttıracaktır. Besleyici özelliği bir hayli yüksek olan serumlar; cilt bakımının vazgeçilmez ürünleri arasında bulunuyor. Çok hızlı emilmesi ve en kısa sürede etki etmesi; serumları öne çıkaran detaylardan yalnızca birisi! Yağlı bir cilde sahip olsanız dahi mutlaka nemlendirici kullanmalısınız. Nemli bir cilt; dışarıdan gelecek tehlikelere karşı kendisini koruyacaktır. Buna ek olarak, yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak adına da nemlendirici kullanmanız şart!

Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakımınızı doğru bir şekilde gerçekleştirmek adına cilt bakım ürünlerinin özelliklerini bilmeniz şart! Ayrıca, cilt bakım ürünlerini doğru bir sırayla uygulamalısınız. Bu noktada, ilk olarak, cildinizin yağ ve kirlerden arınması adına temizleyici kullanmalısınız. Cildin koruyucu bariyerine zarar vermeyen yumuşak bir temizleyici ile cildinizi temizlediğiniz takdirde bir sonraki aşamada kullandığınız cilt bakımı ürünlerinin de hızlı ve kolay bir şekilde emildiğini göreceksiniz. Buna ek olarak, haftada bir veya iki defa bilhassa geceleri maske uygulamalısınız. Tonik veya serumdan önce maske uyguladığınız takdirde faydasını mutlaka göreceksiniz. Hem gece hem de gündüz uygulayabileceğiniz tonik ve göz kreminin yanı sıra serum ve lokal bakım da önem taşıyor. Bunun yanı sıra, nemlendirici kullanmanız da şart!

Cilt Bakımı Fiyatları

Cilt bakımı için illaki bir güzellik merkezine gitmek zorunda değilsiniz. İstediğiniz takdirde evde de cilt bakımınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Bunun için birçok cilt bakımı ürününden faydalanabilirsiniz. Avon Care Nourishing Kakao Yağı Yüz Kremi, Avon Anew Perfect Skin Gece Kremi, Avon Planet Spa Antioksidan Etkili Yüz Maskesi, Avon Luminata Kadın Vücut Losyonu; en çok tercih edilen kaliteli ve uygun fiyatlı cilt bakımı ürünleri arasında kendisine yer bulmaktadır.

Cilt Bakım Seti

Cildinizde farklı problemler olmasından şikayet ediyorsanız siz de cilt bakım seti kullanmalısınız. Cilt bakım setinin içerisinde her cilt tipine uygun ürünler yer alır. Son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ürünler sayesinde siz de canlı ve parlak bir cilde sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kuru, hassas ve yağlı cilt tipine uygun içerikli ürünlerle cilt bakım rutininizi en iyi şekilde oluşturabilirsiniz. Hem yoğun kıvama hem de güzel bir kokuya sahip olan cilt bakım setleri ile cilt bakımından en iyi sonucu alacaksınız.

Evde Cilt Bakımı

Güzellik merkezine gidecek vaktiniz yoksa evinizde de etkili bir şekilde cilt bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Cilt temizliğinizi doğal ürünlerle düzenli bir şekilde yapmalısınız. Bu noktada, her cilt tipine uygun cilt bakımı ürünlerini kullanmalısınız. Cildinizi temizledikten sonra cildin yatışmasını beklemelisiniz. Ayrıca, ciltte kaybolan yağlı görünümün dengelenmesi adına küçük ve yumuşak hareketler ile masaj yapmalısınız. Yüz masajının ardından cildinize kesinlikle tonik uygulamalısınız. Cildin doğal yağını tazeledikten sonra işiniz çok daha kolay olacaktır. Yağlı bir cildiniz varsa su bazlı nemlendirici ya da aloe vera jeli tercihiniz olmalı!