1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺ Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel 22.99₺ Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici 75 ml Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici 26.99₺ Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml 17.88₺ Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ 35.99₺ Avon Clearskin Pore & Shine Control Gözenekleri Arındıran Tonik Avon Clearskin Pore & Shine Control Gözenekleri Arındıran Tonik 18.99₺ Avon Nutra Effects Matte 5-in-1 BB Krem 30 ml Avon Nutra Effects Matte 5-in-1 BB Krem 30 ml 34.99₺ Avon Bubble Bath Yasemin Kokulu Banyo Köpüğü Avon Bubble Bath Yasemin Kokulu Banyo Köpüğü 27.99₺ Avon Pur Blanca Kadın Vücut Losyonu 150 ml Avon Pur Blanca Kadın Vücut Losyonu 150 ml 19.99₺

Kadın Bakım Ürünleri

Kadınlar için bakımın yeri yadsınamayacak kadar büyüktür. Kadın olmanın verdiği sorumluluklar, günlük hayatın stresleri bakım yapmanın önüne geçemez. Hatta bakım yapmak, kadınlar için bir stres atma yöntemidir. Bakım yapmak, kadınların kendisi için yaptığı en güzel iştir. Bakımlı kadınların bakışlarının hatta yürüyüşünün bile değiştiğini görebilir, üstlerinde taşıdıkları özgüveni binlerce metre öteden bile anlayabilirsiniz.

Bakımlı olmak amacıyla yapılacak tek bir uygulamadan söz edilemez. Binlerce ufak ayrıntı, sahip olduğunuz ışıltıyı ortaya çıkarmak için sizi destekleyecek minik adımlar olarak görülebilir. Geceleri sürdüğünüz bir bakım kremi, rengini beğendiğiniz bir oje hatta sürükleyici bir koku sizi olduğunuzdan çok daha iyi hissettirecektir. Fakat tabii ki bakım yaparken dikkat edilecek hususlar da vardır. Öncelikle kendinizin farkında olmalı cilt tipinize, tonunuza hatta üstünüze oturacak doğru kokuya karar vermelisiniz. Bu konuda bir tavsiye verilmesi gerekirse Avon’un sunduğu yüzlerce çeşit kokudan biri mutlaka sizin kendinizi bulmanızı sağlayacaktır! Eğer siz de kendi ışıltınızı bulmak ve bu ışıltıya güvenmek istiyorsanız bir servet harcamadan bakım yapmak için doğru yerdesiniz!

Kadın Bakım Seti

Kadın bakım setleri oldukça geniş kategorilere ayrılarak oluşturulabilir. Örneğin gece bakım ritüelinize uyacak setleri cilt tipinize uygun gece bakım ürünleriyle oluşturabilirsiniz. Ya da bir set halinde sunulan bakım ürünlerinden faydalanarak gece bakımınızın verimini arttırabilirsiniz. Buna ek olarak, eğer sizde vücudunuzdaki kokuların birbiriyle uyuşması tarafındaysanız duş sonrası uygulayacağınız vücut losyonunuzu parfümüyle birlikte kullanarak hem bu kokuların uyumunu sağlayabilir hem de kokunuzun kalıcılığını arttırabilirsiniz.

Kadın Bakım Malzemeleri

Siz de doğru bakım ürünlerini seçerek, hayranı olacağınız o kadına dönüşebilirsiniz. Doğru bakım ürünlerini seçmek ve düzenli kullanmak ürünlerden alacağınız verimi arttırmak için çok önemli adımlardır. Aksi takdirde tam tersi etkiler görebilme durumu söz konusu olabilir. Örneğin yağlı ya da karma cilt tipine sahip birinin yağlı ürünler kullanması ciltte sivilcelenmelere neden olabilir. Ya da teninize uymayan bir fondöten seçimi beklediğiniz etkiyi yaratmayacaktır. Fakat bazı ürünler her cilt tipine uygundur. Bu ürünlere en güzel örnek Avon Perfect Skin Gece Kremi olabilir. Uyumadan önce ayıracağınız birkaç dakika ile hem yağlı bir his bırakmadan cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayacak hem de besleyici içeriğiyle yüzünüzde daha aydınlık bir görüntüyle karşılaşacaksınız. Bunlara ek olarak küçük detaylar da ürünlerin verimi arttırmak için şiddetle önerilir. Doğru bir allık fırçası kullanımının allığınızın duruşunu nasıl değiştirdiğini gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız!

Düşündüğünüzün aksine bu verimi fahiş fiyatlarla değil uygun fiyatlı ürünlerle sağlayabilirsiniz. Avon renksiz ve kılıflı allık fırçasının yumuşak ve açılı kılları ile allığınızın suratınızda bir şerit şeklinde değil daha doğal durduğunu gördüğünüzde farkı anlayabilirsiniz. Kılıfı sayesinde tereddüt etmeden her yere götürebileceğiniz allık fırçanız sayesinde makyajınızı her tazelediğinizde aynı ışıltıyı saçmaya devam edeceksiniz! Ayrıca günlük yaptığınız bakımların yanı sıra belirli periyotlarla yaptığınız maske gibi işlemler de ritüeliniz bir parçası olmalıdır. Avon Planet Spa Antioksidan Etkili Yüz Maskesi ile cildinizdeki bebeksi dokuya âşık olacaksınız!