1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Garnier Saf Kömür Siyah Kâğıt Yüz Maskesi

Garnier Saf Kömür Siyah Kâğıt Yüz Maskesi

Garnıer Saf Kömür Siyah Kâğıt Yüz Maskesi

Garnier Saf Kömür Siyah Kâğıt Yüz Maskesi cildi nemlendirir ve sıkılaşmasına yardım eder. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Şu an en ucuz PttAVM 19.00₺ Morhipo 20.95₺ Çiçek Sepeti 29.58₺

Kişiler kendilerine uygun cilt bakım rutini oluşturmalıdır. Böylece bireyler bakımlı görünecek ve iyi hissedecektir. Cilt tipine uygun haftalık ve günlük bakım yapmak gerekir. Cildin ihtiyacı mevsimsel ve kişisel olarak değişebilmektedir. Örneğin yağlı cilt tipine sahip biri ilerleyen dönemlerde daha kuru cilt tipine sahip olabilir. Cilt tipinin değişmesindeki en önemli etken stres, yetersiz ve dengesiz beslenme düzeni ve su tüketiminin ihmali olabilir. Bu yüzden bireyler bakımlarını ile birlikte beslenme ve su tüketimine de dikkat etmelidir.

Seyahatlerde ya da hızlı hazırlanılması gereken durumlarda kağıt yüz maskeleri kurtarıcı olmaktadır. Anında etki gösterip cildi toparladıkları için kişiler bakım günlerinde de rahatlıkla kullanabilmektedir. Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi genellikle yağlı ciltler tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda gözenek problemi yaşayan kişiler tarafından düzenli kullanıldığında cildi sıkılaştırır.

Garnier Saf Kömür Siyah Kâğıt Yüz Maskesi Gözenek Sıkılaştırma Nasıl Kullanılır?

Maskenin kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılması gerekir. Ciltte herhangi bir reaksiyon yaratmaz. Kullanım talimatları şu şekildedir:

Garnier Saf Kömür Siyah Kâğıt Yüz Maskesi Gözenek Sıkılaştırma Kullananlar

Garnier saf kömür siyah kağıt maskesinin içinde siyah alg, kömür ve hyaluronik asit bulundurur. Bu yüzden cildi nemlendirir ve sıkılaşmasına yardım eder. Aynı zamanda kişiler yoğun olduklarında cilt temizliğine özen gösteremeyebilir. Böyle durumlarda sivilce akne çıkmaması için diğer günlerde cildi rahatlatan ve nemlendiren ürünler kullanmalıdır. O ürünlerden biri de Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesidir.

Garnier saf kömür kağıt maskesi kullanıcı yorumları incelendiğinde cildi nemlendirdiği, rahatlattığı ve düzenli kullanımda gözeneklerde sıkılaşma gözlemlendiği belirtilmiştir. Kokusu oldukça ferah olduğu için kullananlar kendilerini daha iyi hissettiklerini söylemektedir. Tek kullanımlık bir üründür ve cilt hızlı bir şekilde canlandırmak, temizlenmesi istendiği uygulanabilir. Ciltte yapış yapış hissiyat bırakmaz. Tüm cilt tipleri için uygundur. İçerisinde hyaluronik asit bulunduğu için cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Cilde sağlıklı parlaklık kazandırır.

Kadın Bakım
Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml 83.95₺ Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml 37.45₺ Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml 40.14₺ Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml 49.95₺