1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli yağlanmayı kontrol altına alır ve cilde sağlıklı bir parlaklık kazandırır.

Şu an en ucuz Morhipo 52.43₺ Çiçek Sepeti 56.17₺ GittiGidiyor 65.32₺ PttAVM 71.37₺

Cilt bakım rutini oluşturulmasa bile bireyler ciltlerini iyi bir şekilde temizlemeli ve nemlendirmelidir. Bu yüzden genellikle temizleme jelleri kullanılmalıdır. Günümüzde en sık tercih edilen ürün Garnier botonik temizleyici arındırıcı temizleme jelidir. Cilt temizlenmediği takdirde sivilce, akne oluşur. Özellikle makyaj yapıldığı zamanlarda ve güneş kremi kullanıldığında cilt ürünlerden arındırılmalı ve mutlaka tonikleme işlemi yapılmalıdır. Kişi günlük olarak hafif makyajlar yapsa bile ürünler, toz, kir gibi unsurlar zamanla gözeneklerde birikir. Bu durum gözeneklerin genişlemesine, siyah nokta oluşumuna neden olur.

Siyah nokta oluşumunu engellemek için saba ve akşam olmak üzere temizleme jeli kullanılması gerekir. Cilt tipine uygun olan temizleyiciler alerjiye neden olmaz. Bu yüzden cilt tipine uygun yatıştırıcı ve nemlendirici içeriğe sahip jeller kullanılmalıdır. Onlardan biri ise Garnier botanik temizleyici arındırıcı jeldir. Cildi kolay bir şekilde temizler ve arındırır. Böylece gözeneklerin genişlemesini önler.

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır?

Garnier botonik temizleyici jelden çok az bir miktar alıp nemli cilde uygulanmalıdır. Uygulama esnasında cilde dairesel hareketlerle masaj yapmak gerekir. Böylece hem kan akışı hızlanacaktır hem de ciltte biriken kir, makyaj malzemeleri ve toz arındırılacaktır. Özellikle burun, çene ve alın gibi bölgelere masaj yaparak uygulanmalıdır.

Garnıer Botanik Temizleyici Arındırıcı Temizleme Jeli Yorumlar

Garnier botanik temizleyici arındırıcı jel kullanıcı yorumları incelendiğinde düzenli kullanımda gözenekleri temizlediği belirtilmiştir. Genellikle karma, yağlı cilt tipi için uygundur. Cildi ölü derilerden arındırarak pürüzsüzlük sağlar.

İçeriğindeki yeşil çay sayesinde antiseptik özellik bulundurur. Akne, sivilce oluşumunu engelleyerek cildin temiz olmasını sağlar. Hassas cilt tipleri için kullanıma uygundur. Yağlanmayı kontrol altına alır ve cilde sağlıklı bir parlaklık kazandırır.

Kadın Bakım
Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml 83.95₺ Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml 37.45₺ Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml 40.14₺ Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml 49.95₺