1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Parfüm
  4. Avon Soft Musk Delice Kadın Parfüm EDT 50 ml

Avon Soft Musk Delice Kadın Parfüm EDT 50 ml

Avon Soft Musk Delice Kadın Parfüm EDT 50 ml

Musk kokulu parfümler arasında en çok beğenilen Avon Soft Musk Delice Kadın Parfüm çekici parfüm çeşitleri ile kişinin iyi hissetmesini sağlar.

Şu an en ucuz Modanisa 34.99₺ Avon 55.00₺ PttAVM 150.00₺

Avon kadın parfümleri birçok kadının gençlik yıllarını anımsatır. Naif, çiçeksi, çekici parfüm çeşitleri ile kişinin iyi hissetmesini sağlar. Soft musk delice kadın parfümü Avon’un sıklıkla tercih edilen parfümleri arasındadır. Sof musk delice kadın parfümü çok çekici ve farklı kokuları sevenlere hitap etmektedir. Çoğunlukla her tene yakışmaktadır. Avon soft musk delice parfümün daha kalıcı olması için kremlerinden de kullanılabilir. Aynı zamanda pudra içerikli roll on ile desteklenmesi kokunun daha kalıcı olmasına yardımcı olur.

Avon Soft Musk Delice Kadın Parfüm Nasıl Kokar?

Avon Soft musk delice kadın parfüm notaları oryantal kokuları yansıtmaktadır. Üst notası mandalindir. Orta notası çikolata ve dip notası vanilyadır. Notalarından anlaşılacağı üzere ilk izlenim olarak meyveli tatlı bir koku bırakmaktadır. Sonrasında hafifleyerek vanilya, bebek kokusuna dönüşmektedir. Kokuların nota kalıcılığı tene göre değişmektedir. Genellikle buğday tenlerde her parfüm daha da kalıcıdır.

Musk Kokusu Nedir?

Kişinin rahatlamasını sağlayan koku esansıdır. Genellikle tütsü, uçucu yağlar ile elde edilen kokuları anımsatır. Daha çok kış aylarında tercih edilse de farklı, özgün ve imza kokularını sevenler parfüm notalarında musk içerikleri beğenir. Aynı zamanda musk gizemli kokuları yansıttığı için çakra açma, enerjileri açığa çıkarma seanslarında da rahatlıkla kullanılmaktadır. Terapi ve nefes çalışmalarında da sıklıkla tercih edilmektedir.

Avon Soft Musk Delice Kadın Parfüm Kullananlar

Şeffaf cam ambalajda bulunan parfümdür. Gizemli, farklı özgün kokuya sahiptir. Başlangıçta meyveli oryantal kokuya sahiptir. Zaman geçtikçe hafifleyerek yoğunluk azalır. Kalıcı bir parfümdür. Daha fazla kalıcı olması için damarların üzerine sıkılmalı ve en sonda boyun ve kıyafet üzerine sürülerek kullanılmalıdır. Böylece koku daha kalıcı hale gelecektir. Çok yoğun pudralı kokuya sahip olmadığı için kişileri bunaltmaz. Uyguladıktan birkaç saat sonra koku hafifleyecek daha fresh hale gelecektir.

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺