1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Parfüm
  4. Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml

Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml

Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2x25 ml

Avon Eve Duet kadın parfümünün iki seçeneği vardır. Gündüz olan versiyonu Avon Eve Duet Radiant kadın parfümüdür.

Şu an en ucuz Modanisa 97.99₺ PttAVM 99.83₺ Avon 150.00₺

Bireyler günü enerjik ve iyi geçirmek için kendilerine özen gösterir. Bunun için rahat ve şık hissedilen kıyafetler tercih eder. Aynı zamanda ister evde ister dışarıda olsun sevdikleri kokuları kullanarak verimli ve pozitif enerji alır. Avon kadın parfümleri birçok kişiye hitap eder ve farklı notalar barındırarak imza kokusu edinmeye yardımcı olur. Temiz çiçeksi parfümleri sevenler Avon Eve Duet Kadın Parfümünü deneyebilir. Nilüfer kokusundan ilham alınarak tasarlanmış bir parfümdür. Çiçeksi, ferah ve yoğun olmayan kokulardan hoşlananlar için uygun bir parfümdür.

Avon Eve Duet Kadın Parfüm Çeşitleri

Avon Eve Duet kadın parfümünün iki seçeneği vardır. Gündüz olan versiyonu Avon Eve Duet Radiant kadın parfümüdür. Notalarında nilüfer, mandalina ve amber bulundurur. Daha meyvemsi ve çekici olarak sunulan gece parfümü ise Avon Eve Duet Sensual Kadın parfümüdür. Işık ve enerjiye göre iki parfümde farklı zamanlarda kullanılabilir. Avon Eve Duet Radiant nilüfer çiçeği kokusunu barındıran bir parfümdür. Notasında mor erik, paçuli ve nilüfer bulundurur. Günün keyifli ve enerjik geçmesini sağlar. Kalıcılıkları oldukça yüksektir.

Avon Eve Duet Kadın Parfüm Kullananlar

Gündüz ve gece kullanım için iki çeşidi bulunsa da kişiler istedikleri zaman parfümleri kullanarak kendilerini iyi hissedebilir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Kalıcı oldukları için birçok kişi tarafından tekrar kullanılmaktadır. İmza parfüm kategorisine girebilecek düzeyde bir üründür.

İki taraflı bir parfüm olarak bilinir. Gece ve gündüz kokusu olarak iki çeşide ayrılmıştır. Çiçeksi ve daha yoğun meyveli olarak iki çeşitten istenilen kullanılabilir. Seyahatlerde ve özel davetlerde kolaylıkla taşınabilir. Şık ve kullanışlı bir ambalaja sahiptir. Kullanıcı yorumlarına göre iki koku karıştırılarak da uygulanabilmektedir. Yoğunluğu kişiye göre değişmekle birlikte baş ağrıtan bir yapısı olmamaktadır.

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺