1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyici

Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyici

Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyici

Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyicisi yardımınıza koşuyor! Geniş ucu sayesinde siyah nokta ve sivilcelerinizden kurtulursunuz.

Şu an en ucuz Modanisa 16.99₺ Avon 17.99₺

Günümüzde çeşitli dış etkenler, stres ve hormonel bozukluklar sonucu çıkan siyah nokta, sivilce ve beyaz noktalar her yaştan insanın bir numaralı cilt problemi olmuş durumdadır. Çoğunlukla yağlı ciltlerde çıkan bu sorunlar için çeşitli kadın cilt bakım ürünleri kullanmak etkili olabilir fakat sorunu öncelikle dibinden çözmek gerekir.

Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Ciltteki siyah nokta, sivilce ya da beyaz noktaları sıkmak cilde son derece zararlıdır. Öncelikle ellerin hijyeni çok zor sağlandığından bu tarz problemleri sıkarak ortadan kaldırmaya çalışmak açık yarayı iltihaba daha meyilli hale getirir, ayrıca bulaşmalarına da yol açar. Bir yandan da ciltte biriken yağ ve kiri temizlemek gerekir. Tam da bu noktada Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyicisi yardımınıza koşuyor! Geniş ucu sayesinde siyah nokta ve sivilcelerinizden kurtulur, ince ucu sayesinde minik yağ bezeleri olan beyaz noktaları ortadan kaldırırsınız. Çift uçlu siyah nokta temizleyicinizin istediğiniz verimi sağlayabilmesi için her kullanımdan sonra dezenfekte etmeli, hijyenik koşullarda saklamalısınız. Cildinize pürüzsüz bir görüntü vermek için siz de hemen Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyici ile tanışın!

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺