1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Avon Care Nourishing Kakao Yağı Yüz Kremi 400 ml

Avon Care Nourishing Kakao Yağı Yüz Kremi 400 ml

Avon Care Nourishing Kakao Yağı Yüz Kremi

Avon Care Nourishing Kakao Yağı yüz kremi sayesinde cildinizin ihtiyacı olan bakımı ona en iyi şekilde sunabilirsiniz.

Şu an en ucuz Avon 27.99₺ Modanisa 30.99₺ Çiçek Sepeti 32.90₺ GittiGidiyor 33.90₺

Kakao yağı içeren bu kremin bilhassa kokusuna hayran kalacaksınız. Yağlı his bırakmaması; ürünün öne çıkan detaylarından birisi olarak dikkat çekiyor. Siz de Avon Care Nourishing Kakao Yağı yüz kremi sayesinde cildinizin ihtiyacı olan cilt bakımını ona en iyi şekilde sunabilirsiniz.

Kakao Yağı Yüz Kremi Kullananlar

Cildimizin en büyük ihtiyaçlarının başında nem gelir. Nem sayesinde hem cildimizin sağlıklı olması hem de parlaklığını koruması mümkün olur. Siz de cildinizin ihtiyacı olan nemi ona kazandırmak adına yüz kremi kullanabilirsiniz. Yüz kremi seçimi sırasında her şeyden önce kremin içeriğini incelemelisiniz. Çünkü, kremin cilt tipinize uygun olması şart! Bu noktada, karma ciltler için dahi uygun olan Avon Care Nourishing Kakao Yağı yüz kremini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Cildiniz nemsiz kaldığı takdirde kurur. Ayrıca, cilt yüzeyinde birtakım pullanmalar meydana gelir. Kuruyan bir cilt; kırışıklıklar ve çatlaklar karşısında korunmasız hale gelir. Elastikiyetini kaybeden cilt; canlılığını da yitirerek erken yaşlanma belirtileri gösterir. Ancak, yüz kremi kullandığınız takdirde erken yaşlanmanın önüne geçmiş olursunuz.

Kadın Bakım
Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml 83.95₺ Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml 37.45₺ Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml 40.14₺ Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml 49.95₺